Bugun...


15 Temmuz’dan Sonra Tunceli’de Destan Yazıldı
Tunceli ilinde 15 Temmuz 2016 tarihinde sonar Devletin tüm kurumlarına sızmış FETÖ/PDY unsurlarının temzilemnesinden sonar üst üste yapılan operasyonlarda bir çok başarı elde edildi.

facebook-paylas
Tarih: 14-07-2017 16:07
15 Temmuz’dan Sonra Tunceli’de Destan Yazıldı

15 Temmuz 2016 tarihinde ülkemizin anayasal düzenini yıkmaya çalışan fetö terör örgütü mensuplarının hain saldırısının yüce Türk Milleti ve ÖZ evlatları olan asker, Jandarma ve Polisler tarafından bertaraf edilmesi ile FETÖ örgütüne mensupları, askerin, jandarmanın ve polisin içinden temizlenmesinden sonra tüm azim ve gücünü gerçek anlamda her türlü terörle mücadeleye adayan vatan evlatları Doğu Anadolu bölgesinde destan yazmıştır.

Özellikle Tunceli ilinde görev yapan Jandarma, Polis ve Mit personeli 15 Temmuz sonrasında birbirlerine rakip kurum olmayı bırakıp kol kola girmeyi başarmış, sonucunda ise birlik ve beraberlik doğmuştur.

Her türlü alınan istihbaratı aynı çatı altında değerlendiren bu üç güzide kurumumuz 15 Temmuz sonrası Tunceli ilinde destan yazmışlardır. Sayın Cumhuriyet Savcıları, Sayın Tunceli Valisi ve Sayın İç İşleri Bakanının tam destek vermesi sonucunda Tunceli kırsalında faaliyet gösteren onlarca terör örgütü gruplarından 200 civarında terörist etkisiz hale getirilmiş, etkisiz hale getirilen teröristlerden elde edilen belge ve dökümanlar aracılığıyla Tunceli merkez başta olmak üzere İstanbul, Ankara, Kocaeli, İzmir ve Antalya’yı kapsayarak neredeyse Türkiyenin yarısından terör örgütlerine her türlü desteği sağlayan 250 civarında milis, yps, işbirlikçiye darbe üstüne darbe vurulmuş, adli makamlara teslim edilerek cezaevine girmesinine vesile olmuşlardır.

Tunceli ilinde başlayan bu başarı dalgası tüm Doğu ve Güneydoğu illerinde görev yapan güvenlik güçlerimize dalga dalga yayılmış ve başarı himalaya gibi zirve yapmıştır.

Bağımsız Türk medyası olarak yüce Türk Milleti adına başta Sayın Cumhurbaşkanımız, Sayın Başbakanımız, Sayın İç İşleri Bakanımız olmak üzere, Tuncelide görev yapan Sayın Cumhuriyet Başsavcılarımız, Sayın Valimiz, Mit Müdürlüğüne. İl Jandarma Komutanlığına, Emniyet Müdürlüğüne, Jöh Komando Taburlarına, Geyiksuyu ve Ovacık Komando Taburlarına ve isimleri zikredilemeyen isimsiz kahramanlarımıza teşekkür ederiz.

Kaleminiz balta olmak üzere kılıcınız keskin olsun. Allah tüm vatan evlatlarının yar ve yardımcısı olsun.

 

 HABER VİDEOSU

Bu haber 3212 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI