Bugun...


15 Temmuz Etkinlikleri Kapsamında Bir Dizi Tedbirler Alındı
15 Temmuz yıl dönümü nedeniyle düzenlenecek etkinlikler kapsamında Elazığ Emniyet müdürlüğü bir dizi tedbirler alındığını açıkladı.

facebook-paylas
Tarih: 13-07-2017 18:39
15 Temmuz Etkinlikleri Kapsamında Bir Dizi Tedbirler Alındı

Konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada ; “15 Temmuz 2017 Cumartesi günü Ahmet Aytar Meydanından Demokrasi Meydanına yapılacak olan yürüyüş akabinde Demokrasi Meydanında yapılacak etkinlikler ile ilgili olarak aşağıda belirtilen güvenlik ve trafik tedbirleri alınacaktır.

Yürüyüş nedeniyle saat 17.30’dan itibaren, Gazi Caddesinin Ahmet Aytar Meydanı ile Demokrasi Meydanı arasında kalan kısmı trafiğe kapatılacak ve yol boyunca araç parkının yapılmasına müsaade edilmeyecektir. Yürüyüş kortejinin Demokrasi Meydanına ulaşmasına müteakip Gazi Caddesinin Şehit İlhanlar Caddesi Kavşağından Ahmet Aytar Meydanı istikametinde trafik yeniden açılacaktır.

Ayrıca yürüyüşün ardından saat 18.30’da başlayıp 16 Temmuz sabahına kadar sürecek olan etkinlikler sebebiyle, saat 17.30’dan itibaren etkinlikler sona erene kadar Balakgazi, Hürriyet, Bankalar, Gazi, Vali Fahribey, İstasyon, İzzetpaşa, Kazım Bayer, Şehit Yüzbaşı Tahir Caddeleri ve bu caddelere bağlı ara sokaklardan Demokrasi Meydanına bağlanan bölümler araç trafiğine kapatılacaktır.

Belirtilen tarih ve saatlerde araçları ile trafiğe çıkacak vatandaşlarımıza ve kamuoyuna saygıyla duyurulur” denildi.
Bu haber 3083 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI