Reklam
Bugun...


2017/4 Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri Sınavı
Elazığ Milli Eğitim müdürlüğü 2017/4 Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri Sınavı tarihlerini açıkladı.

facebook-paylas
Tarih: 04-10-2017 11:03
2017/4 Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri Sınavı

Elazığ Milli Eğitim müdürlüğü 2017/4 Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri Sınavları Cumartesi günü aşağıdaki adreslerde yapılacağını duyurdu.

 

 

2017/4 Motorlu Taşıt Sürücü Kursiyerleri Sınavı 07 Ekim 2017 Cumartesi günü saat 14.00’da İlimiz Merkez Elazığ Anadolu Lisesi, Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Elazığ Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi, Mezre Ortaokulu, Korgeneral Hulusi Sayın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Şht. Pyd. Bnb.Zafer KILIÇ Anadolu İmam Hatip Lisesi, Gazi Ortaokulu, İmam Efendi Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Ahmet Kabaklı Anadolu Lisesi, Cumhuriyet Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Hıdır Sever Anadolu Lisesi olmak üzere toplam 11 sınav merkezinde yapılacaktır.

KURSİYERLERİN DİKKAT ETMESİ GEREKEN HUSUSLAR

Sınava girecek adayların en geç saat 13.30’da Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesi, Nüfus Cüzdanı, T.C. Kimlik Kartı veya geçerlilik süresi devam eden Pasaport ile birlikte Sınav Merkezlerinde hazır bulunmaları gerekmektedir. Saat 14.00’dan sonra sınava gelen adaylar ile yanlarında kullanımı doktor raporu ile belirlenen hasta veya engellilere ait cihazlar hariç, çanta, cep telefonu, telsiz, radyo, saat, bilgisayar, kamera ve benzeri iletişim araçları ile depolama kayıt ve veri aktarma cihazları, kablosuz iletişim sağlayan cihazlar ve kulaklık, kolye, küpe, bilezik, yüzük, broş ve benzeri eşyalar ile her türlü elektronik ve/veya mekanik cihazlar, databank sözlük, hesap makinesi, kâğıt, kitap, defter, not vb. dokümanlar, pergel, açıölçer, cetvel vb. araçlar, ruhsatlı veya resmi amaçlı olsa bile silah ve silah yerine geçebilecek nesneler ile sınava gelen adaylar kesinlikle sınav binalarına alınmayacaklardır
Bu haber 1231 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI