Bugun...


Ak Partili Belediye Başkan Aday’ı Adaylıktan Çekildi
Ak Parti Maden Belediye Başkan Adayı Ekrem Kaçar adaylıktan çekildiğini açıkladı.

facebook-paylas
Tarih: 07-02-2019 23:15
Ak Partili Belediye Başkan Aday’ı Adaylıktan Çekildi

Elazığ Maden ilçesinde AK Parti Belediye Başkan Adayı Ekrem Kaçar sağlık sorunları ve iş yoğunluğu nedeniyle adaylıktan çekildiğini açıkladı.

Adaylıktan çekildiğini açıklayan Başkan adayı yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; ,"Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın yüksek olurları, Genel Merkezimizin takdirleri ile Maden Belediye Başkan adayı olarak açıklandığımız günden itibaren, güzel ilçemiz Maden'in AK Belediyecilik hizmetlerine kavuşması için çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürmekteydik. İlçemizde oldukça başarılı seçim çalışmaları yürütürken iş hayatımızda ve buna bağlı olarak da sağlık durumumuzda seçim sürecinin yürütülmesine imkan vermeyecek, telafisi mümkün olmayan sorunlar ortaya çıkmıştır. Her zaman bir ferdi olmaktan gurur duyduğum AK Parti'nin bu süreçte yeni bir değerlendirme yaparak, daha etkili bir seçim kampanyası yürütecek, Maden ilçemize çok daha başarıyla hizmet verecek bir arkadaşımızı Belediye Başkan adayı olarak belirlemesini sağlamak adına parti büyüklerimizin de olurlarını alarak, AK Parti Maden Belediye Başkan adaylığından feragat etmiş bulunmaktayım" dedi.

Kaçar, AK Parti'nin bir neferi olarak belirlenecek adayın bütün gücüyle yanında olacağını ve çalışmalara sağlık durumum el verdiği ölçüde destek vereceğini vurguladı


YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI