Bugun...


ATTDER Elazığ Başkanı Timur GÖK’e Yeni Görev
Elazığ’da 3 Dönem Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramedikleri Derneği (ATTDER) İl Başkanlığı görevini yürüten Timur GÖK, ATTDER Doğu Anadolu Bölge Koordinatörlüğü görevine getirildi.

facebook-paylas
Tarih: 08-11-2016 13:12
ATTDER Elazığ Başkanı Timur GÖK’e Yeni Görev

ATTDER Doğu Anadolu Bölgesi Koordinatörlüğü’ne getirilen Timur GÖK yaptığı açıklama ile yeni görevi hakkında şu ifadelere yer verdi;  ‘’22 Mart 2006 tarihinde kurulan derneğimiz Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramedikleri’nin sorunlarını çözmek ve aynı çatı altında buluşmalarını sağlamak amacıyla yurt genelinde hızlı bir şekilde örgütlenerek büyümeye devam ediyor. Çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam eden ATTDER ailesi bünyesinde sürdürdüğüm ATTDER Elazığ İl Başkanlığı görevimden ATTDER Doğu Anadolu Bölgesi Koordinatörlüğü görevine getirilmiş bulunmaktayım.

Hep birlikte omuz omuza çalışarak, ülkemizde acil sağlık hizmetlerinin standardını yükseltebilmek, çalışma hayatında yaşadığımız sorunları en asgariye indirebilmek ve acil sağlık hizmetlerinin geleceğinde daha fazla söz sahibi olan bir meslek grubu olabilmek için dün olduğu gibi bugün de çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.

Öncelikle bana bu görevi layık gören ATTDER Genel Merkezi Yöneticilerine teşekkürlerimi sunar, devletimizin ve milletimizin yanında tüm gücümüz ile hayat kurtarmaya devam edeceğimizi bir kez daha belirtmek isterim’’ Dedi.
Bu haber 7712 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI