Bugun...


Çakar ; En iyisi Olmaya Çalışıyoruz
Elazığspor Futbol Okulu yeni yetenekleri Elazığspor altyapısına kazandırmaya devam ediyor.

facebook-paylas
Tarih: 20-05-2018 16:39
Çakar ; En iyisi Olmaya Çalışıyoruz

Elazığspor tarihinde ilk kez tam zamanlı olarak hayata geçirilen futbol okulunda gelişim gösteren Burak Suncak ve Erdinç Efe Satır Altyapı Koordinatörü Mehmet Kaplan’ın raporuyla Elazığspor alt yapı bünyesine kazandırıldı.

Burak Suncak forvet, Erdinç Efe Satır ise orta sahanın her bölgesinde görev yapıyor.

Konuya ilişkin olarak açıklamalarda bulunan Elazığspor Futbol Okulu Sportif Direktörü Fatih Ahmet Çakar, “Futbol okulumuz tüm hızıyla çalışmalarına devam ediyor. Antrenörümüz Sinan Yurdagül yönetiminde 70 sporcumuz ile eğitimlerimiz sürüyor. Futbol okulumuz ilk olarak geçen ay Yusuf Özay’ı Elazığspor alt yapısına kazandırmıştık. Elazığspor Altyapı Koordinatörü Mehmet Kaplan hocamızın raporu doğrultusunda 2006 doğumlu sporcularımız Burak Suncak (forvet) ve Erdinç Efe Satır (orta saha) önümüzdeki sezon Elazığspor Altyapısında mücadele edecek. Kurumsallığı her zaman ön planda tuttuğumuz futbol okulumuzda planlı ve programlı çalışmalarımızın meyvelerini toplamaya başladık. Bundan sonraki süreçte çalışmalarımız bu doğrultuda devam edecektir.

Şuanda haftada iki gün gerçekleştirilen antrenmanlarımız okulların tatil olmasıyla birlikte haftada 3 güne çıkacak. Çok geniş antrenman malzemesi yelpazesiyle futbolcularımıza en doğru eğitimi vermeye çalışmaktayız. Bunun yanı sıra sporcularımızın yaş gruplarına göre test, okuma kitapları ve deneme sınavları vermekteyiz. Böylelikle Sporcularımızın okul eğitimlerinide göz önünde tutuyoruz.

Ben buradan son olarak şunu belirtmek istiyorum. Futbol okulu projemizin kuruluşundan bu yana bizlere her daim destek olan Elazığspor Altyapı Koordinatörü Mehmet Kaplan’a teşekkür ederim” dedi.
Bu haber 3350 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI