Bugun...


Elazığ’da Battal Gazi Şenliklerinin 5. Düzenlendi
Eğitimci Yazar Sabri AĞAOĞLU tarafından her yıl düzenlenen SEYİT BATTALGAZİ şenliklerinin bu yıl 5. düzenlendi.

facebook-paylas
Tarih: 30-05-2016 19:38
Elazığ’da Battal Gazi Şenliklerinin 5. Düzenlendi

Her yıl düzenli olarak yapılan SEYİT BATTAL GAZİ ŞENLİKLERİ’NİN bu yıl 5, düzenlendi.

Eğitimci Yazar Sabri AĞAOĞLU tarafından her yıl Elazığ’In Karakoçan İlçesi’ne bağlı Yüzev Köyünde düzenlenen Şenliklerin bu yılki adresi Elazığ Ticaret Borsası Konferans salonu oldu.

Her yıl katılımcı sayısı artarak devam eden Şenliklere bu yıl ilgi çok fazla oldu. Sunuculuğunu Serkan AKSAKAL’IN yaptığı şenliğe, çok sayıda Bürokrat, İş Adamı, Siyaset ve Basın Mensubunun katıldı.

Şenliği düzenleyen Eğitimci - Yazar Sabri AĞAOĞLU yapığı konuşmada Şenliği geleneksel hale getirdiklerini ve bu yıl Beşincisini düzenlediklerini söyledi. Şenliğin tüm giderleri kendisi tarafından karşılandığını belirten AĞAOĞLU,  katılımın oldukça fazla olmasından dolayı da büyük bir mutluluk duyduğunu ifade etti. 

AĞAOĞLU şöyle devam etti; Şenliğe katılarak bizleri onurlandıran değerli misafirlerimize, bizlere katkı sağlayan dostlarımıza ve basın mensuplarına en kalbi duygularımla şükranlarımı ifade etmek istiyorum” dedi.

Konuşmanın ardından hazırlanan  Plaket ve Onur Belgeleri  şenliğe katılan  bütün misafirlere  takdim edildi.   
Bu haber 4588 defa okunmuştur.

YORUMLAR
2 Yorum

Sabri AĞAOĞLU
31-05-2016 18:03:00

Değerli Kardeşim Eşref Bey, Yazılarımı sürekli takip ettiğini biliyorum. Yazılarımız ve çalışmalarımızla ilgili duygu ve düşüncelerinizi de her zaman güzel yorumlarınızla dile getiriyorsunuz. Bu vesile ile sizleri cani gönülden tebrik ederim. Sizlere ve tüm okuyucularıma sağlık ve mutluluklar dilerim.

Eşref ESER
31-05-2016 09:25:00

Bir milletin en büyük değerlerinden biride tarihtir tarihini bilen toplumlar daima bağımsızlığını ve devletlerini yüceltmeyı bilmişlerdir bu nedenle tarihimizin büyük manevi komutanlarından biri olan Seyit Batalgazi hazretlerinin tanıtımını ve yüzev köyümüzün manevi kültür değerlerinden elazığımızı gündeme taşımanızdan dolayı Eğitimci Yazar ağabeyımız Sabri AĞAOĞLU hocamıza sonsuz teşekkür eder saygılarımı sunarım

YORUM YAZ1 + 3 =

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI