Reklam
Bugun...


Elazığ’da O Gün Bu Yollar Kapalı Olacak
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Elazığ’ı ziyareti nedeniyle Elazığ merkezde bir kızın cadde sokak ve bulvarlar trafiğe kapatılacak.

facebook-paylas
Tarih: 11-01-2018 19:58
Elazığ’da O Gün Bu Yollar Kapalı Olacak

Elazığ Valiliği tarafından yapılan açıklamada; 13.01.2018 Cumartesi günü sabah saatlerinden itibaren ilimiz Fırat Üniversitesi Rektörlük Kampüsü içerisinde bulunan çok amaçlı spor salonunun bulunduğu alana çıkan tüm yollar ve bu yollara bağlantısı bulunan sokaklar geçici olarak trafiğe kapanacak ve belirtilen güzergâhlar üzerinde park yapılmasına izin verilmeyecektir.

 Bu kapsamda; İmam Efendi Bulvarı, Malatya Caddesi (Hazardağlı Kavşağı) ile Karayolları Kavşağı arası,

Ahmet Aytar Meydanından Orman Fidanlığı (Aspirin Kafe) Kavşağı arası her iki yönde ve Vali Fahri Bey, Gazi, Hürriyet ve İstasyon Caddeleri,  Stat alt kavşağı ile Ahmet Aytar Meydanı arasında her iki istikamette  (Kültürpark ve bu caddelere çıkan tüm bağlantı yolları), Şeyh Şamil Bulvarı, Orduevi alt ve üst kavşakları ve bağlantı yollarına kadar olan bölümler ve söz konusu caddelere çıkan tüm sokaklar araç trafiğine kapatılacak ve park yapılmasına müsaade edilmeyecektir.

Ayrıca Fırat Üniversitesinde sınavına girecek olanlar alternatif güzergâh olarak Çaydaçıra kavşağı ve Teknokent yolunu kullanarak Fırat Üniversitesine giriş yapabileceklerdir. Üniversitenin Orman Fidanlık Kavşağı (Aspirin Kafe) girişinin kullanılmasına izin verilmeyecektir.
Bu haber 5052 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI