Bugun...


Elazığ Emniyetinde Terfi Töreni
Elazığ emniyet müdürlüğü Polis evi sevgi bağları sosyal tesislerinde düzenlenen törenle terfi eden emniyet mensuplarına rütbeleri takıldı.

facebook-paylas
Tarih: 12-01-2017 12:06
Elazığ Emniyetinde Terfi Töreni

Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu, Emniyet Müdürü Doğan Cangül, İl Jandarma komutanı Albay Özay Eryürek, terfi eden polisler ve eşler katıldı.

Terfi töreninde bir konuşma yapan il emniyet müdürü Doğan Cangül, “ ilimizde terfi eden arkadaşlarımızı onure etmek ve aileleri ile bu mutlu günü paylaşamak için burada bulunuyoruz.  2 personelimiz 2.sınıf emniyet müdürü 2 personelimiz 3.sınıf emniyet müdürü,3 personelimiz 4 sınıf emniyet müdürü 1 personelimiz emniyet amiri, 5 personelimiz komiser rütbesine terfi etmişlerdir. Bu yıl ilk defa Zülfü Ağar polis meslek eğitim merkezi müdürlüğümüzle birlikte organize ettik. Zülfü Ağar polis meslek eğitim merkezi müdürlüğümüzden de iki personelimiz 4 sınıf emniyet müdürlüğüne terfi ettiler. Ayrıca 2.sınıf bir emniyet müdürümüzün 1 personelimizle 3 sınıf emniyet müdürü 2 personelimizin de terfiler sonra il dışına tayinleri çıkmıştır. Yeni rütbelerin bütün arkadaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Terfi eden polislerin rütbeleri Vali Murat Zorluoğlu, İl Jandrama Alay Komutanı Albay Özay Eryürek ve emniyet müdürü Doğan Cangül ve polislerin eşleri tarafından takıldı.

Elazığ Valisi Muart zorluoğlu terfilerin gecikmesinin sık elenip ince dokunmasından kaynaklandığını ifade ederek,” Önce bir üst rütbeye terfi eden emniyet mensubu arkadaşlarımı müdürleri amirleri tebrik ediyorum. Bu yıl biraz uzun sürdü bu terfi süreci. Ama neticesinde sonuçlandı, arkadaşlarımız biraz sık eleyip ince dokudular bu seneki terfi daha kıymetlidir. Allah hayırlı etsin tayini çıkan arkadaşlara da yeni yerlerinde başarılar diliyoruz. Terfi eden arkadaşlarımızın çok önemli hizmet vereceklerine inanıyorum aileleri ile birlikte sağlıklı uzun ömürler diliyorum” diye konuştu.
Bu haber 4894 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI