Bugun...
ttp://www.ajans23.com/dunya/" title="DÜNYA">DÜNYA


Elazığ Genç Birlikte Başkanlık Değişimi
Genç Birlik Elazığ şubesi temsilciliği görevine Elazığ Kadastro Müdür Vekili Abdurrahman Akdemir atandı. İki yıldır başkanlık görevini yürütmekte olan Kurucu Başkan Eray Şimşek, düzenlenen törenle koltuğu Abdurrahman Akdemir’e devretti.

facebook-paylas
Tarih: 03-01-2017 11:05
Elazığ Genç Birlikte Başkanlık Değişimi

Görev değişimi geçtiğimiz günlerde Birlik Vakfı Genç Birlik Elazığ Şubesinde Birlik Vakfı Elazığ Şube Başkanı Prof. Dr. Mehmet Şekerci, Birlik Vakfı İl Başkan Vekili Selahattin Canpolat, Genç Birlik İl Başkan Yardımcıları ve yönetim kurulu üyelerinin de katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Birlik Vakfı Gençlik Teşekkülü olan Genç Birlik Elazığ Şube Başkanı Abdurrahman Akdemir, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede; “Kurulduğu günden beri şehrin sivil inisiyatif ruhuna dinamizm katan Elazığ Genç Birlik olarak şehrimizde gençlik adına önemli çalışmalara imza atacağız. Elazığ gençliğine verdiği değerle nitelikli ve eğitimli bir neslin yetişmesi konusunda bu konuda bu güne kadar görev yapan Eray Şimşek’e teşekkür ederim. Genç Birlik, şehirde nitelikli, eğitimli, donanımlı, milli ve manevi değerlerine bağlı, bilinçli birlik ve beraberlik ruhuna sahip bir neslin yetişmesine katkıda bulunmaya devam edecek. Bizler Elazığ’a yönelik önemli proje ve programları tek tek hayata geçireceğiz.” dedi.

Görevini devreden Kurucu Başkan Eray Şimşek ise görev teslimi sırasında yaptığı konuşmada şunları söyledi; “İki yıldan bu yana aktif olarak sürdürdüğüm Genç Birlik Elazığ Şubesi Başkanlığı görevinden ayrılmış bulunmaktayım. Bu akşam itibariyle görevimi kıymetli arkadaşım Kadastro Müdür Vekili Abdurrahman Akdemir’e devretmiş bulunuyorum. Görevimden ayrılırken teşkilatımı dağıtmadan bayrağı devretmenin huzuru ve mutluluğu içindeyim. İki seneyi bulan görev süresince Rabbimin rızasını kazanma uğrunda koşturduğum süreç içinde benden desteğini esirgemeyen tüm abilerime, kardeşlerime teşekkürü bir borç biliyorum. Görevi layık gördüğü gibi ve kendi isteğimle bırakmayı bana nasip ettiği için Rabbime ne kadar şükür etsem az.  Ve en önemlisi görev süresince tanıma fırsatı bulduğum birbirinden kıymetli insanlar için Rabbime şükürler olsun. Yeni göreve başlayan Abdurrahman Akdemir beye ve tüm teşkilata başarılar diliyorum.” dedi.
Bu haber 2978 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI