Bugun...


Elazığspor Futbol Okulun Resmi Açılışını Yaptı
Elazığ Spor Futbol Okulu, Alt Yapılar Genel Koordinatörü Mehmet Kaplan ve Elazığspor futbol okulları sportif direktörü Fatih Ahmet ÇAKAR’ın idaresinde resmi açılışı yapıldı.

facebook-paylas
Tarih: 23-04-2018 17:04
Elazığspor Futbol Okulun Resmi Açılışını Yaptı

Elazığspor Futbol Okulu geniş bir katılımla resmi açılışını yaptı.açılışa Alt Yapılar Genel Koordinatörü Mehmet Kaplan ve Elazığspor futbol okulları sportif direktörü Fatih Ahmet ÇAKAR minik sporcular, miniklerin aileleri ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

Açılış konuşmasında geleceğin yıldızlarının Elazığspor Futbol Okulundan çıkacağının söyleyen Altyapı Koordinatörümüz Mehmet Kaplan;  “51. yılını kutladığımız Elazığspor’umuzun tarihinde ilk kez faaliyet gösterecek olan futbol okulunun açılışını gerçekleştirdik. Elazığ’ımıza ve Elazığspor’umuza hayırlı olsun. İnşallah geleceğin yıldızları buradan çıkacaktır. Daha önceki dönemlerde Elazığspor Yaz Futbol Okulu açıyorduk. Yaz futbol okulunda tam olarak verim alamıyorduk. Bunu yıl boyu sürecek olan futbol okulu projesine dönüştürdük. İnşallah bunun sürekliliği artar ve bu futbol okulumuzun şubelerini de açarız” ifadelerine yer verdi.

 

Elazığspor Futbol Okulu Sportif Direktörü Fatih Ahmet Çakar ise, hedeflerinin bu yıl için 123 sporcu olduğunu ifade ederek“ Futbol okulu modelinin ilk başlangıcında olmak bizler için çok gurur verici bir olay. Elazığspor Futbol Okulu olarak Altyapı Koordinatörü Mehmet Kaplan’dan gerekli destekleri aldık. Bugünde resmi olarak açılışımızı yaptık. Malzeme, tesis ve ekip olarak hiçbir futbol okulundan eksiğimiz yok.  İnşallah yakın zamanda şubeleşerek diğer büyük kulüplerimizin seviyesine geliriz. Elazığspor Futbol Okulu olarak hedefimiz bu yıl 123 sporcuyu bünyemize kazandırmak. İnşallah bu hedefimize de ulaşacağız. Futbol okulumuzdan önemli sporcuları Elazığspor’umuza kazandıracağız” dedi.

Konuşmalarından ardından Elazığspor Futbol Okulu ile Elazığ Beşiktaş Futbol Okulu arasında açılış maçı yapıldı. Karşılaşma 1-0 Elazığspor Futbol Okulunun üstünlüğüyle sona erdi.


YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI