Bugun...


Emniyet’ten Son Sürat 3 Uygulaması
Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Dairesi Başkanlığınca yurt genelinde asayiş, kaçakçılık, uyuşturucu ve terör olaylarını önlemek amacıyla Son Sürat-3 Uygulaması gerçekleştirildi.

facebook-paylas
Tarih: 28-07-2018 22:13
Emniyet’ten Son Sürat 3 Uygulaması

Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Dairesi Başkanlığınca yurt genelinde motosiklet kullanımının yaygınlaşması, çalınmasının kolay olması ve ayrıca asayiş, kaçakçılık, uyuşturucu ve terör olaylarında kullanılabileceğinden bu tür olayların önlenebilmesi amacıyla ülke genelinde eşzamanlı olarak motosikletlere yönelik “Son Sürat – 3” isimli uygulama gerçekleştirildi.

Bu kapsamda, Elazığ Valiliği koordinesinde İl Emniyet Müdürlüğümüz ekipleri tarafından, ilimiz genelinde 27 Temmuz 2018 günü 11:00-17:00 saatleri arasında 2 aşamalı uygulama düzenlendi.

19 noktada gerçekleştirilen uygulama neticesinde; 70 motosiklet ve sürücüsü sorgulanmış, 1’i hacizli yakalama, 10 tanesi de tescil kaydı olmadığı belirlenen toplam 11 motosiklet trafikten men edilmiş olup çeşitli konulardan 19 motosiklete de toplam 33.650 TL Trafik İdari Para Cezası Karar Tutanağı düzenlendiği öğrenildi.
Bu haber 1587 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI