Reklam
Bugun...


Fırat Edaş Elazığ İl Müdürlüğü Basın Temsilcileriyle Buluştu
Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli illerinde elektrik dağıtım hizmeti veren Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş.’ bölgedeki müşterilerine temas etme noktasında desteklerini esirgemeyen basın temsilcileriyle hem Çalışan Gazeteciler Gününü kutlamak hem de vermiş oldukları destek dolayısıyla teşekkür etmek için kahvaltıda buluştu.

facebook-paylas
Tarih: 09-01-2018 13:36
Fırat Edaş Elazığ İl Müdürlüğü Basın Temsilcileriyle Buluştu

Elektrik dağıtım sektöründe hizmet veren ve dolayısıyla hayatın her alanında enerjisiyle varlığını hissettiren Şirketimiz, gerek gerçekleştirmiş olduğu yatırım, bakım onarım ve aydınlatma çalışmaları ile gerekse mevzuat ve yönetmelikler çerçevesinde yaptığı saha çalışmaları ile müşterilerimizin hayatına doğrudan etki etmektedir.

 İşte tam da bu noktada; müşterilerimize en hızlı şekilde temas etmek, en doğru ve kesin bilgiyi ulaştırabilmek bölgemizde faaliyet gösteren basın kuruluşlarımızın desteği ve katkılarıyla mümkün olmaktadır.

Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle bir araya geldiğimiz değerli basın temsilcilerimizin gününü kutlarken; katkı ve katılımları dolayısı ile ayrıca teşekkür ederiz. 
Bu haber 778 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI