Bugun...


Gençlik 23 Taraftarlar Derneğin’den Çağrı
Gençlik 23 Elazığspor Taraftarlar Derneği Başkanı Serkan Çayır, ELazığın Siyasilerinden, STK’larında, Elazığlı ve Elazığ’da faaliyet gösteren iş adamlarından Elazığspor’a destek olmaları yönünde çağrıda bulundu.

facebook-paylas
Tarih: 28-12-2016 18:04
Gençlik 23 Taraftarlar Derneğin’den Çağrı

Dernek başkanı Çayır konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada “Elazığımız’ın siyasilerini iş adamlarını sivil toplum kuruluşlarımıza çağrıda bulunarak, gün birlik beraberlik günü olsun gelin hep birlikte Elazığsporumuza sahip çıkalım” dedi.

Çayır açıklamasında şu ifadelere yer verdi “Bütün Elazığspor taraftarının da bildiği gibi sezon başında yaşadığımız talihsiz olaylar sonucu kulübümüze transfer yasağı gelerek sezon başında transfer yapamayıp elimizdeki mevcut kadroyla ligin ilk yarısını bitirmiş bulunmaktayız.

Ligin 2.yarısına daha iddialı bir kadroyla girebilmemiz için transfer tahtamızın açılması şart olmuş,  kulüp başkanımız Sedat Karataş, kendi imkanlarıyla çözüm ararken bir şeyler yapmaya çalışırken ilimizin önde gelen siyasileri iş adamları sivil toplum kuruluşları sessiz kalmaktadırlar.

Ligin ilk yarısının bitiminden 1 hafta geçmemesine rağmen diğer şehirlerin Bakanları, Milletvekilleri ve iş adamları kulüp yetkilileriyle bir araya gelerek transfer çalışmalarına başlamışlardır.

Bizlerde Elazığspor taraftarları olarak bir an evvel siyasilerimizin iş adamlarımızın sivil toplum kuruluşlarımızın takımımıza sahip çıkmalarını istiyoruz.

Elazığ’da ticaret yapan Elazığ sayesinde büyük paralar kazanan Çimento Fabrikası yine Elazığ’ın elektrik ve doğalgaz işletmeciliğini yapan Aksa, il dışında şirketleri olup büyük ihaleler alan Elazığ’lı firmalarımızdan bu transfer döneminde kulübümüze destek olup transfer tahtamızın açılıp yapılacak transferlerle ligin 2.yarısına damga vuracak bir Elazığspor izlemek istiyoruz.

Bugün itibari ile Elazığımız’ın siyasilerini iş adamlarını sivil toplum kuruluşlarımıza çağrıda bulunarak, gün birlik beraberlik günü olsun gelin hep birlikte Elazığsporumuza sahip çıkalım,  Şehrimizin en büyük reklamı olan Elazığsporumuzu yalnız bırakmayalım destek olalım, destek çıkmıyorsanız da köstek olmayın başka Elazığ yok başkada Elazığspor yok” dedi.
Bu haber 2285 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI