Bugun...


Hakan Akgün’e Yılın Bürokratı Ödülü
Elazığ Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü eski Müdürü Hakan Akgün Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti tarafından düzenlenen 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü etkinliğinde Yılın Bürokratı olarak ödüllendirildi.

facebook-paylas
Tarih: 11-01-2017 19:24
Hakan Akgün’e Yılın Bürokratı Ödülü

Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti (EBMC) geleneksel olarak her yıl düzenlediği 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü etkinliğini bu yıl 15 Temmuz ve Şehitler anısına yaptı.  Büyük bir katılımla gerçekleştirilen etkinliğe 15 Temmuz’un sembol isimlerinden Kahraman Şehit Ömer Halisdemir’in babası Hasan Hüseyin Halisdemir, Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu, Ak Parti Genel Başkan eski Yardımcısı Necati Çetinkaya, Elazığ Eski Milletvekillerinden Zülfü Demirbağ, Baro Başkanı, Adnan Demir, Elazığ İş Kadınları Derneği Başkanı Prof.Dr Yasemin Açık, Etso Başkanı İdris Alan, Bürokrasi, iş dünyası  Sivil Toplum Kuruluşları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Yapılan etkinliğin sonunda plaket töreni yapıldı, gerçekleştirilen plaket töreninde 15 Temmuz Darbe Girişiminin püskürtülmesinde emeği geçenlere ödüller verilirken bir ödül de Yılın Bürokratı olarak Elazığ Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü eski Müdürü Hakan Akgün’e takdim edildi.

Başarılarından dolayı Akgün’e verilen Plaketi Elazığ Emniyet Müdürü Doğan Cangül Takdim etti. Takdim sonrasında bir teşekkür konuşması yapan Hakan Akgün Yılın Başarılı Bürokratlığına kendilerini layık gördükleri için Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti yöneticilerine teşekkür etti.

Elazığ Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü eski Müdürü Hakan Akgün’e verilen plaketin üzerinde şu ibarelere yer verildi:

Gerek temsil ettiğiniz kurum gerekse şehrimiz için yapmış olduğunuz özverili ve başarılı çalışmalarınızın yanında her şeye rağmen yitirmediğiniz azminiz ve çalışma iştiyakınızın anısına…
Bu haber 3653 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI