Reklam
Bugun...


Mehmet Emre; Esas Olan Dostluklar ve Kurumlardır
Yol İş 2 Nolu Şube Başkan Adayı Mehmet Emre seçimlerin yaklaştığı şu günlerde adaylığıyla ilgili çıkan haberlerin asılsız olduğunu vurguladı.

facebook-paylas
Tarih: 09-04-2018 20:48
Mehmet Emre; Esas Olan Dostluklar ve Kurumlardır

Yol İş 2 Nolu Şube Başkan Adayı Mehmet Emre yaptığı yazılı basın açıklamasında ; Bu seçim kampanyalarında amacımız sizler dahil olmak üzere, diğer tüm işçi arkadaşlarımızın gönüllerini kazanmaktır. Oylar gelir geçer. Kişiler de gelir geçer. Sürekliliğe esas olan dostluklar ve kurumlardır” dedi.

İşte Yol İş 2 Nolu Şube Başkan Adayı Mehmet Emre’nin Basın Açıklaması ;

ÇALIŞTIĞIM KURUMUN YAKLAŞAN SENDİKA SEÇİMLERİ DOLAYISIYLA KULAĞIMA GELEN ASILSIZ BEYANATLAR ÜZERİNE;

Yol iş sendika adayı ya da taraftarı arkadaşlarım, benim ise abilerim, ablalarım, değerli büyüklerim;

Aday ve aday taraftarı arkadaşlarımızın kendi doğrularını anlatmak yerine, gerek yöreselcilik, gerek milliyetçilik, gerekse bizler adına konuştukları basit seçmen kandırma taktikleri ile varlıklarını sürdürme arzusunda olmaları sebebiyle bu açıklamayı yapmak zarureti hasıl olmuştur.

Değerli aday arkadaşlarım; Lütfen artık Mehmet EMRE adaylıktan çekildi diyerek, bizi seven dostlarımıza baskı uygulamayın. Yıllardır bu şekilde seçim çalışmaları yapmanız bizlerinde buna ayak uydurmasını gerektirmez. Bu seçim kampanyalarında amacımız sizler dahil olmak üzere, diğer tüm işçi arkadaşlarımızın gönüllerini kazanmaktır. Oylar gelir geçer. Kişiler de gelir geçer. Sürekliliğe esas olan dostluklar ve kurumlardır.

Demokrasinin gereği olan ve bizlerin kurumsal kimliğini oluşturan Yol iş 2 nolu şube seçimleri yaklaşmaktadır. Malumunuz olmak üzere hali hazırda yıllardır (25 yıl) var olan iki aday mevcuttur. Her iki adayda kesinlikle çalışma arkadaşımız olup, bir birinden müstesna ve değerli kimliklerdir. Takva ve beşeri konuda kendilerine saygı duymakla beraber, yönetici kimliklerini benimsemediğim ve bunu da bir çok yerde dile getirmem hasebiyle ve de dostlarımızın telkinleriyle bu yolda adaylığımız konusunda gerekli araştırmaları yapmak için yola koyulduk. Bahsettiğim 25 yılın eskittiği arkadaşlarımızın alternatifi olarak aday adaylığı sürecimize küçük ve ufak adımlar ile devam ettik. Bu gün itibarı ile adaylık sürecimin devam ettiğini tüm arkadaş, dost, abi ve ablalarıma duyurmak istiyorum.

Artık adaylar üzerine ya da kurum dışı siyasi, iş adamı vs gibi erkler üzerinden değilde, bıkmış seçmenin beklentileri üzerine seçim kampanyası yürütmeniz gerekmektedir. Karşınızda ki aday ya da aday adaylarını karalayarak, küçümseyerek bir yere varmak yerine, kendinizi öz eleştiri ile gözden geçirmeniz gerekmektedir. Bundan böyle yaptıklarınız, yapacaklarınız ve de plan-projelerinizi anlatarak varlığınızı sürdürmenizi tavsiye ediyorum. Aksi takdirde sizin tavrınız ve tarzınız hem sizlere, hem var olan dostluklara zarar vereceği aşikardır.

İleri ki zamanlarda bizim sesimizi daha bir sık duymaya başlayacaksınız. Bizim güçlü olmamız, sizin 25-30 yıllık başarısızlığınıza karşı yükselen seslerin bir arada toplanmasıdır.

Bundan sonra;

İşçi, işveren hakları gözetilerek, şeffaf bir şekilde yöresel ve harici ayrımlar gözetilmeden, işçinin hak ve hukuku üzerine yönetim isteyen ve artık sizlerden usanmış olan seçmenin, sadece bir seçmen değil, unutulmuş olan seçilme hakkının da varlığını sizlere gösterecektir.

Azız, doğruyuz, doğru yolda ve doğrunun yanındayız..

 

SELAM, SAYGI VE DUA İLE..
Bu haber 1606 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI