Reklam
Bugun...


Nişan Organizasyonlarına Özel Şık Set Çeşitleri

facebook-paylas
Tarih: 23-06-2018 08:14

Nişan organizasyonlarının belirli başlı olmazsa olmaz parçaları olarak değerlendirilebilecek ürünler bulunur. Bunlardan birisi de nişan tepsileridir. Nişan organizasyonlarında gelin ve damat adayının nişanı münasebeti ile takılacak olan yüzüklerin taşındığı ve kurdele kesiminin üzerinde gerçekleştirildiği nişan tepsisi her nişan töreni açısından en önemli ürünlerin başında gelir. Bu şekilde büyük bir önemi ve değeri bulunan anların önemli bir parçası olması nedeni ile standart bir tepsi kullanımı pek de uygun olmaz. Bu yüzden de nişan tepsilerinin özel tasarımlar ile şekillendirilmiş ve dikkat çekici işlemler ile bezenmiş şık ve özgün bir görselliğe sahip olması gerekir. Ayrıca zengin model çeşitliliği özellikle gelin adaylarının bu önemli günde her şeyin kusursuz olması arzusunu en etkin biçimde oluşturabilmesine yardımcı olur. Çünkü zengin model çeşitliliği ile nişan tepsisinin seçimi çok daha özgür bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Kız isteme organizasyonları açısından da bu detayların başında damat kahvesi setleri gelir. Damat ve ailesi başta olmak üzere tüm aile üyelerine evin kızı tarafından yapılacak kahve servislerinde kullanılacak tepsinin de standart ve sıradan olmaması gerekir. Kültürel olarak fazlasıyla benimsenmiş olan bu öğede de mutlaka özel işlemelerin ve parlak detayların bulunmasına önem verilir. Tutma kollarından kahve bardaklarına kadar her bir detayının mutlaka özel süslemelere sahip olması gerekir. Böylelikle kız isteme gibi son derece önemli bir organizasyonun anlam ve önemine yakışır bir kullanım imkanının elde edilebilmesi mümkün olabilmektedir.

Günümüzde damat kahve seti konusunda birbirinden özel ve özgün tasarım seçenekleri bulunuyor. İnsanların kendi zevklerine ve tercihlerine göre seçim yapabilme fırsatlarından yararlanabilmesini sağlayan zengin model çeşitliliği sayesinde daha özgürce seçimlerde bulunulabiliyor. Şık ve parlak tasarımlarının dışında özellikle gümüş kaplama ile üzerine işlenmiş olan süslemeleri farklı niteliklere sahiptir. Bu sayede de çok daha özel bir set seçimi ile kız isteme gibi törenlerin çok daha etkileyici ve unutulmaz olması sağlanabilmektedir. Bakır, gümüş ve daha pek çok farklı metal ile işlenmiş olan özgün desen ve işlemeleri bulunan tepsiler, günümüz modern toplum yaşantısında da bu tip organizasyonlarda kullanılmak üzere yoğun şekilde ilgi görmektedir.
Bu haber 296 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI