Bugun...


Nişanınızla Fark Yaratın

facebook-paylas
Tarih: 24-10-2018 17:46

Nişan, evlilik arifesindeki en heyecanlı günlerden biridir. Çünkü bu günde birliktelik anlam kazanmaya başlar. Bu günde herkes evlenecek çifti görmüş olur. Dolayısıyla nişan partilerinin benzersiz olması istenir. Bunun için ilk olarak davetiyeden başlanmalıdır. Bu özel güne sevdiklerinizi davet etmek için, klasikten uzak, şık bir davetiye seçmeniz gerekir. Eğer karışınıza hep klasik ve renksiz davetiyeler çıkıyor ise bir de bizim kataloğumuza göz atın deriz. Firmamız her geçen gün nişan davetiyesi anlamında yeni bir tasarımla karşınıza çıkıyor. Bu özel güne sevdiklerinizi, bu rüya gibi davetiyeler ile çağırmak istemez misiniz?

Sizin Fikriniz Her Zaman Önemli

Nişan davetiyesinin görseli kadar, sözleri de önemlidir. Okuyanların yüreklerine işleyecek, gülümsemelerine neden olacak benzersiz sözler davetiyelerimizde. Üstelik sizlerin fikri bizler için her daim önemli. Davetiyenizde görmek istediğiniz biz söz varsa onu da yazıyoruz. Bir şiir, bir espri, bir sevgi cümlesi de olsa, bu muhteşem davetiyeler sizler için benzersiz olarak hazırlanıyor. Üstelik yalnızca nişan için değil, nikâh ve düğünleriniz için hazırladığımız davetiyelerimizde de başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz davetiye sözleri kullanıyoruz.

Bu Davetiyeleri Çok Seveceksiniz

Davetiye anlayışını kâğıt parçası görünümünden uzaklaştırıyoruz. Daha şık, daha tasarım ve daha doğal davetiyeler hazırlıyoruz. Hem sizin, hem de misafirlerinizin çok seveceği bu davetiyelerde, çiçek, lavanta, ip ve kurdele detaylarını bolca kullanıyoruz. Hatta işleme ve boncuk süslemeleri de unutmuyoruz. Benzersiz bir nişana giden yolun, benzersiz bir davetiyeden geçtiğini unutmayın. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız bu davetiyeler, sizlere özel çok ekonomik fiyatlara satışta.

Nikâh Şekeriniz Hazır mı?

Ve o en özel gün yaklaştığında heyecanınız da artar. Nikâhınıza davet ettiğiniz misafirlere sunacağınız nikâh şekerleriniz, firmamız tarafından özenle hazırlanıyor. Hem şeker, hem de çikolata anlamında en kaliteli ürünleri veren firmamız, aynı zamanda süslemeye de büyük özen gösteriyor. Nikâhınıza renk katacak olan bu şekerler, hem göz dolduracak, hem de ağızları tatlandıracak. En kaliteli malzemelerden hazırladığımız bu nefis şekerler ve çikolatalar ile farkınızı ortaya koymaya hazır mısınız? Üstelik minimal tasarımlarımız ile sizlere özel hazırladığımız bu şeker ve çikolatalar bu en özel gününüzün en hoş ayrıntısı olacak.

Bu Nikâh Şekerlerini İlk Siz Kullanın

Üzerinde isminizin ve evlilik tarihinizin yazılı olduğu kesme aynalar, oyma işçiliğinin kullanıldığı doğal taş ve sabunlar, buzdolabı süsü olmaya mahkûm olamayacak olan notluklar, kuğu görselli ve metalik renkli şekerlemeler ile hazırladığımız nikâh hediyeleri ile yanışın. Bu nikah şekeri ve hediyelerini ilk kez siz misafirlerinize sunun. Dilediğiniz görseli kullanarak hazırladığımız bu şekerler nefis tatlarıyla yenmeyi, hediyeleri ise uzun yıllar saklanmayı bekliyor. Üstelik herkesin kullandığı klasikleşmiş hediyelere yüklü tutarlar ödemek zorunda da değilsiniz. Çünkü bizlerden alacağınız bu benzersiz şekerler çok uygun fiyatlara sizlerin olmayı bekliyor.


YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI