Bugun...


Paykasa Müşteri Görüşleri

facebook-paylas
Tarih: 13-06-2018 22:36

İnternet üzerinden parasal işlemlerin online olarak yapıldığı sanal kart olan paykasa birçok sektörde uzun yıllardır aktif olarak kullanılıyor olsa da yine de bu yöntem ile işlem yapanların kafasında acaba sorusu bulunmaktadır. Bu soruyu kalıcı olarak bitirmek isteyenlerin ise ilk bakmaları gereken yer internette bulunan forumlardaki müşteri görüşleridir. Müşteriler gemel olarak yaptıkları yorumlarda paykasa ile yapılan işlemlerin hızlı ve 16 haneli pin kodu ile güvenili olduğunu dile getirirler. Ayrıca kullanıcılar bu sanal kart ile internette yapılan işlemlerde kartın kişisel bilgileri saklamasından duydukları memnuniyetten de sıklıkla bahsederler. Kullanıcıların bir diğer beğendiklerini dile getiridkleri konu ise kartın kullanım kolaylığı ve kullanım alanının genişliğidir. Müşterilerin bu kart hakkında eleştirel hiçbir yorum yapmamaları kart kullanıcı sayısının das

Müşteriler Paykasayı En Çok Nereden Alırlar?

Müşterilerin bu karta sahip olma amaçlarının güvenlik olması nedeni ile kart taleplerini en çok kurumsal firmalar veya kartın web adresi üzerinden yaptıkları görülmektedir. Bu adreslerde paykasa al butonuna tıklandığında müşterilerin yönlendirilmesi de kullanıcıların buralardan almalarında etkendir. Ancak tüm uyarılara rağmen ucuz paykasa reklamlarına aldanıp kartlarını buralardan temin edip sonra mağdur olan müşterilerde oldukça fazladır. Bu müşterilerin haklarını arayacakları herhangi bir platform olmadığı için en fazla forumlarda başkalarının mağdur olmalarını engelleyebilirler.

Müşterilerin paykasa Kullanım Alanları

Paykasa sahibi kişilerin bu kart ile en fazla internet üzerinden alışveriş yaptıkları görülür. Bunun yanı sıra bu kartı internet üzerinden oyun sitelerine ve bahis sitelerine para yatırma veya çekme işlemlerinde kullanan müşteri sayısı da oldukça fazladır. Bu işlemlerin yapılabilmesi için paykasa satın al denildikten sonra kullanıcılara tahsis edilen 16 haneli pin kodunun kullanılması bu işlemlerde kullanıcıların kendilerini rahat hissetmelerini sağlamaktadır.

hızlıpaykasa.com
Bu haber 254 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI