Bugun...


Şehit Ömer Halisdemir Adına Kütüphane Yaptırıldı
Elazığ’ın Maden İlçesi’ne bağlı Kavak köyündeki Hazar ilkokuluna Şehit Ömer Halisdemir adına kütüphane yapıldı.

facebook-paylas
Tarih: 25-12-2016 21:14
Şehit Ömer Halisdemir Adına Kütüphane Yaptırıldı

 Projenin hazırlanması ELFED Gençlik Kolları tarafından gerçekleştirildi. Proje madenli iş adamı Mehmet Özay tarafından finanse edilerek, Kavak köyündeki öğrencilerle buluşturuldu.

Kütüphane’nin yanısıra, okulun bütün kapıları ve panoları da aynı iş adamı tarafından yenilendi. Açılışa ELFED Başkanı Faik İçmeli, ELFED  GENÇLİK’ten sorumlu başkan yardımcısı Ahmet Talayhan, ve ELFED Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

 Maden ilçe kaymakamı, Maden Cumhuriyet Savcısı, İl Milli Eğitim Müdürü,  Ak parti Elazığ Teşkilatından Siyasi ve Hukuki işlerden sorum il başkan yardımcısı Dr. Cihan Telo, Ak Parti Maden İl Genel meclis Üyesi Suphi Özay, Ak Parti Gençlik Kolları İl Başkan Yardımcısı Tugay Telçeken ve ilçede bulunan köy muhtarları katıldı

Elazığlı iş adamı Mehmet ÖZAY, açılışta yaptığı konuşmasında; “İnşallah bu kütüphanemizde nice nice Ömer Halisdemir’ler, nice milli ve manevi değerleri yüksek vatan evlatları yetişir” sözlerine yer verdi.  Her zaman ilçesinin ve gençlerin yanında olduğunu dile getiren Özay hizmetlerine, benzer hizmetlerinin ilçemizde ve Elazığ’da devam edeceğini dile getirdi. 


YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI