Bugun...


Sönmez’den Vali Zorluoğlu’na Ziyaret
TÜMSİAD Şube Başkanı Mahir Sönmez Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu’nu makamında ziyaret etti.

facebook-paylas
Tarih: 28-12-2016 14:28
Sönmez’den Vali Zorluoğlu’na Ziyaret

TÜMSİAD Elazığ şube başkanı Mahir Sönmez, ilk ziyaretini Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu’na yaptı.

Başkan Sönmez ziyaretten sonra yaptığı açıklamada “ TÜMSİAD Şube Başkanı olarak görevi devralmamızdan  dan sonra yaptığımız  yönetim kurulu toplantısın da almış olduğumuz  kararla ilk ziyaretimizi Sayın il Valimiz Murat ZORLUOĞLU' na gerçekleştirdik. Sayın Valimize  Bizi  içten ve candan karşılamasından dolayı çok teşekkür ederiz” dedi.

Başkan Sönmez açıklamasında şu ifadeler yer verdi; “Devletimizin  Şefkat eli ve Gülen yüzü olan sayın Valimize TÜMSİAD olarak özellikle 15 Temmuz gecesi ve sonrası için gösterdiği asil ve dik duruşundan. Valiliğin  tüm imkanlarını seferber edip gece gündüz 24 saat meydanları dolduran Elazığ' lı hemşerilerimize tahsis ettiği için. Cumhur Başkanımızın ve Başkomutanımız RECEP TAYYİP ERDOĞAN' ın Demokrasi Nöbetinin sonlandırın çağrısına  kadar ki göstermiş olduğu fedakarlıktan dolayı teşekkür ettik. Ayrıca Sayın Valimiz den TÜMSİAD olarak yakın da gerçekleştirmeyi planladığımız etkinliklerde bizlere destek vermesini ve Yapacağımız etkinliklerde bizleri onurlandırmasını istedik. TÜMSİAD Elazığ şubesi olarak üzerinde çalıştığımız, ilimize ciddi bir istihdamı kazandırmayı hedeflediğimiz ve ortaklık kültürüyle  yapmayı planladığımız yatırım hakkında  plan ve projelerimizi sunduk.  Devletimizin  Şefkat eli ve Gülen yüzü olan sayın Valimiz Murat ZORLUOĞLU  bizi dinledi ve yapmayı planladığımız yatırımın gerçekleşmesi  durumun da elinden gelen her türlü desteği sunacaklarını bildirdiler. Valilik olarak ilimize yatırım yapmayı planlayan tüm işadamlarına kapılarının sonuna kadar açık olduğunu ve tüm imkanları seferber etmeye hazır olduklarını söylediler.

TÜMSİAD Şubesi Üyelerimiz ve Yönetim Kurulu adına; İlimiz için büyük bir şans olan, gecesini gündüzünü Elazığ'ın refahı, huzuru ve kalkınması için harcayan Sayın Valimiz Murat ZORLUOĞLU' na canı gönülden teşekkür ederim. Ayrıca TÜMSİAD olarak bizleri samimi ve sıcak karşılamasın dan dolayı da kendilerine şahsım ve Üyelerim adına şükranlarımı arz ederim” dedi.
Bu haber 2068 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI