Bugun...


TESİSATÇI

facebook-paylas
Tarih: 29-10-2018 00:34

Tesisat sözlük anlamı olarak evlerde ve işyerlerinde yapılan alt yapı oluşumu olan döşemeye verilen isimdir. Tesisat, evlerde, işyerlerinde, banyo tesisatı , mutfak tesisatı,su tesisatı,yangın tesisatı,tuvalet ve lavabo tesisatı,gider onarımı,elektrik tesisatı ve bu tesisat alanlarında oluşan problemlerin giderilmesi , alt yapı düzenleme ve onarımı veya alt yapının sıfırdan kurulması işlemlerinin yapılmasına verilen isimdir Profesyonel tesisatçı ekibimiz kırmadan su kaçağı tespiti, kırmadan tıkanıklık açma ve su tesisatı, elektrik tesisatı gibi birçok tesisatçı hizmetini size sunmaktadır. Tesisatçı maddi olarak yüklü miktarlarda ki ekipmanları sayesinde en gelişmiş teknolojiyi size sunar.Hijyen açısından 9 ayda bir tesisat bakım çalışması yaptırmanız gerekmektedir. Tesisatçı garantimiz ile su tesisatları 1 yıl garantilidir.

İstanbul anadolu yakası, istanbul avrupa yakası, izmit ve  kocaelide su tesisatçısı olarak hizmet veren vizyon tesisatçı 30 dakikalık servis süresi ile tesisatçılar arasında en dinamik ve kesin hizmeti veren su tesisatçısı olarak bilinmektedir.

İSTANBUL TESİSAT

Su tesisatlarında sorun yaşandığında insanlar bazen sorunu kendi kendine çözmeye çalışır fakat bu sorunu daha büyük noktalara taşıyabilir.Su tesisatı problemlerini en kısa ve en ucuz maliyetle çözmekteyiz. Tesisatçı İstanbul başta olmak üzere İzmit ve yakın çevrelerinde hizmet vermektedir .Tesisatçı İstanbul’un tüm ilçelerine 7/24 su tesisatı hizmeti vermektedir. Görüntülü cihazlarımız olduğu gibi robot cihazlarla da su kaçağını bulabilmekteyiz. İhtiyaca en uygun yöntemi kullanarak, komşularınızla ve alt-üst dairelerle sorun yaşamadan sizi büyük bir sorundan kurtarıyoruz.. Tesisatçı ekibi sizlere 30 dk içinde ulaşmakta ve sorununuzu en kısa sürede çözmektedir. Son teknoloji ekipmanları ve uzman kadrosuyla tesisatçı size su tesisatı hizmeti sunar. İstanbul tesisatçısı,tesisat kurulumu yapmakla beraber tesisatta oluşan tıkanıklık açma ve diğer sorunları da çözüme kavuşturmaktadır. Su tesisatı hizmetimiz 1 yıl garantilidir.


YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI