Reklam
Bugun...


Türk Polis Teşkilatının 173. Kuruluş Yıl Dönümü
Türkiye'nin huzur ve güvenliğinin teminatı olan Türk Polis Teşkilatı'nın 173 yıl dönümü Türkiye genelinde düzenlenen törenlerle kutlandı.

facebook-paylas
Tarih: 10-04-2018 21:14
Türk Polis Teşkilatının 173. Kuruluş Yıl Dönümü

Polis teşkilatı özel bir teşkilat, bizim evimizde, iş yerimizde sokaklarımızda huzur içerisinde yaşamamızı sağlayan bir teşkilat. Ülkemizde terör olaylarında mücadele noktasında da çok büyük kahramanlık destanı yazdılar. 

Bugün Türkiye, Emniyet Teşkilatımızın üstün gayretleri ve özverili çalışmaları sayesinde huzurlu ve güvenli bir ülkedir' - 'Türk Polisi, terörle ve örgütlü suçlarla yürüttüğü mücadelenin yanı sıra, suçun önlenmesi, olayların aydınlatılması ve faillerin yakalanmasındaki üstün başarılarıyla da halkımızın güven ve takdirlerine mazhar olmuştur.

Emniyet Teşkilatının, halkın huzur ve güven içinde yaşaması, kamu düzeninin temini ve insan haklarının korunmasına dair görevlerini büyük bir fedakarlıkla yerine getirdiğini, bugün Türkiye, Emniyet Teşkilatımızın üstün gayretleri ve özverili çalışmaları sayesinde huzurlu ve güvenli bir ülkedir.

Türk polisi, terörle ve örgütlü suçlarla yürüttüğü mücadelenin yanı sıra suçun önlenmesi, olayların aydınlatılması ve faillerin yakalanmasındaki üstün başarılarıyla da halkımızın güven ve takdirlerine mazhar olmuştur. Emniyet mensuplarımızın, kendilerine duyulan bu güveni daima koruyacaklarına, güvenlik ve özgürlük arasındaki hassas dengeyi her şartta gözeteceklerine yürekten inanıyoruz.

Türk Polis Teşkilatımızın kuruluş yıl dönümü vesilesiyle, görevleri başında şehit düşen kahraman polislerimize Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyoruz.

Büyük bir fedakarlık ve hizmet aşkıyla çalışan bütün emniyet mensuplarımıza Ajans23 Haber Merkezi olarak başarılar diliyoruz.
Bu haber 801 defa okunmuştur.

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI